Kova Burcunda Doğan Kadınlar

Kova Burcu

Kova burcunda doğan erkekler de kadınlar da pek çok beğenilecek tarafları olan kimselerdir. Bu burçta doğan kadın, sizi bir anda büyüleyebilir. Ama kalbinizi verir vermez her şeyin istediğiniz gibi olacağını da zannetmeyin. Bağımsızlığına düşkün kadın, sizinle hayatını birleştirebilmek için pek çok şey isteyecektir. Hatta evliliği imkânsız hale getirecek zorluklar bile çıkaracaktır. Eğer yılmaz ve mücadele ederseniz bu fevkalâde kadını elde etmeniz kabildir. Bu burçta doğan kadın, bağımsızlığına sonsuz önem verir. O tıpkı grubu hava gibidir. Bir anda uçup gitmesi kabildir. Tutmaya kalkarsanız da asla yakalayamazsınız. O aklına eseni yapmayı, bildiği gibi hareket etmeyi ister. Onun bazı hareketleri de sizi şaşırtabilir. O tam anlamıyla da modern bir kadındır. Yeniliklerden son derece zevk alır ve daima bunları izlediği için de uzun süre genç kalır. Siz muhafazakârsanız, bu kadınla geçinmenize imkân yoktur. Çünkü o sizin fikirlerinize saygı duymakla beraber bunları asla kabul etmiyecektir. Kendi başına hareket etmeye alışıktır. O yol gösteren bir eş değil kendisini anlayan bir dost aramaktadır. Bu tipin damarına basmak da tehlikelidir. Çünkü sinirlenerek size inat, en istemediğiniz şeyleri yapabilir. Kılığını tenkid ederseniz daha J a mübalağalı giyinir. Dostları hakkında konuşursanız onları eskisinden daha sık görmeye başlar. Kısacası size isyan eder ve bunu da her hareketiyle ortaya koyar. Bundan kadının asla değişmiyeceğini de sanmayın. O aradığı erkeği bulduğu an çok fedakarlık yapabilir. Fakat başlangıçta hareketlerine karışan bir erkek ona göre değildir.

Kova Burcu Kadınının Kişisel Özellikleri

*Kova burcu kadınları, toplumun sınırlarını ve normlarını sorgulamayı seven özgür ruhlu bireylerdir. Kendi yollarını çizmeye ve bağımsızlıklarını korumaya büyük önem verirler.

*Zekaları ve yaratıcılıkları ile bilinirler. Problem çözme yetenekleri oldukça gelişmiştir ve genellikle yeni ve özgün fikirler üretirler.

*Arkadaş canlısıdırlar ve sosyal ilişkilerde başarılı olurlar. Sosyal çevrelerinde farklılıkları ve çeşitliliği kucaklarlar.

*Duygusal olarak bağımsızdırlar ve partnerlerine aşırı bağımlı olmazlar. İlişkilerinde özgürlüğü ve kişisel alanı önemserler.

Kova Burcu Kadınının İş Hayatı

*Kova burcu kadınları kariyerlerinde genellikle yükseklere çıkarlar. Yaratıcı düşünce yapısı ve yenilikçi fikirleri, iş dünyasında değerli bir varlık haline getirir.

*Grup çalışmalarında başarılıdırlar ve liderlik potansiyelleri vardır. Değişikliklere açık olmaları, iş dünyasındaki hızlı değişimlere ayak uydurmalarını sağlar.

*Toplumsal sorumlulukları ve insana duyarlılıkları nedeniyle, sıklıkla insan hakları, çevre koruma gibi alanlarda çalışırlar.

Kova Burcu Kadınının Aşk Hayatı

*Kova burcu kadınları ilişkilerinde bağımsızlıklarını korumaya özen gösterirler. Partnerlerine büyük bir özgürlük tanırlar ve aynı özgürlüğü beklerler.

*Yenilikçi ve sıradışı ilişkileri tercih ederler. Geleneksel ilişki kurallarına uymak yerine, kendi ilişki dinamiklerini oluştururlar.

*Partnerlerine saygı gösterirler ve onların fikirlerine değer verirler. İlişkilerinde dürüstlük ve açıklık ön plandadır.

Kova Burcu Kadınının Güçlü ve Zayıf Yönleri

*Güçlü Yönler: Yaratıcı, zeki, bağımsız, insan haklarına duyarlı, özgür ruhlu.

*Zayıf Yönler: Soğuk veya mesafeli olabilirler, duygusal olarak bağımsız olmaları ilişkilerini karmaşıklaştırabilir, bazen inatçı olabilirler.Kova burcu kadınları, benzersiz kişilikleri, zeka ve özgürlüklerine olan düşkünlükleri ile tanınır. İş hayatında başarılı olurlar ve ilişkilerinde özgürlüğü ve dürüstlüğü önemserler. Topluma katkı sağlamak ve dünyayı daha iyi bir yer yapmak için çaba harcarlar. Onların hayatını paylaşmak, renkli ve heyecan verici bir deneyim olabilir.

Kova Burcu
Kova Burcu “Para”

Paraya düşkün, hayatta en önemli şeyin para olduğunu düşünen bir erkekseniz bu kadına yaklaşmayın. Çünkü o sizin böyle paraya düşkün olmanıza sinirlenecektir. Hayatta çok daha fevkalade şeylerin olduğunu düşünecektir. Hem paranızı da sizin yararsız bulduğunuz türlü şeylere sarf edecektir. Ayrıca size hesap vermeye de yanaşmayacaktır. Bu da bir nevi isyan …

Kova Burcu
Kova Burcu “Onu Anlamak”

Bu burçta doğan kadını kolay kolay anlamanıza imkân yoktur. Sizi sevip bağlandıktan sonra bile onda her gün yeni şeyler bulabilirsiniz. Yalnız onun yeni huylarını, düşüncelerini öğrenmek bazen sizi şaşırtabilir ve hatta üzebilir. Bunun en canlı örneği de Frank Sinatra’yla evlenen Mia Farrow’dur. Ünlü şarkıcıya âşık olan genç yıldız bir süre …

Kova Burcu
Kova Burcu “Sevgi”

Kova burcunda doğan erkeğin sevgiden kaçmasına karşılık bu kadın aşkı arar. Onun için kafası kadar hisleri de önemlidir. Ancak çoğu zaman sevmesi de kabil olmaz. Çünkü idealinde tam anlamıyla üstün bir erkek vardır. Bu eşsiz, kafalı, zeki, hareketli, neşeli, dost canlısı, kibar, zarif, olgun, kültürlü ve mesleğinde başarıya erişmiş tipi …